SLUNEČNÍ STRÁŇ nové bydlení v Náchodě, které Vás zahřeje

VYBRAT DŮM

2
zbrusu nové
bytové domy

28
moderních
bytů

12
v prosinci 2019
k nastěhování

30
procent ceny Vám
stačí k získání bytu

STRÁŇ KAM SVÍTÍ SLUNCE

Je pouze na Vás, který ze 28 překrásných bytů si vyberete.

Dva zbrusu nové bytové domy ve velmi žádané části města. Zdravé prostředí, dostatek slunce, vše blízko a překrásný výhled. Takové je bydlení na nejslunnějším místě Náchoda. Může být i Vaše.

VYBERTE DŮM

Vyberete si dům a v něm podlaží. Mrkněte se na vybavení bytu. Podívejte se, jaký budete mít výhled.

O BYDLENÍ NA SLUNEČNÍ STRÁNI

Orientace obou bytových domů byla zvolena tak, aby Vaše nové bydlení bylo naplněné sluncem a příjemnou pohodou jeho životodárného světla.

Místo kde je radost bydlet

Prostorné a klidné místo v blízkosti nových bytových domů je z jedné strany obklopené lesy a z druhé strany travnatou plochou se svahem a umělým parkem, dětským hřištěm a širokým výhledem do okolí.

Domy kde je klid pro život

Bytové domy Sluneční stráň jsou nejvýše položenými domy na úplném okraji místní oblasti. Je zde klid pro fajn život. Nanejvýš patnáct bytových domů přilehlého sídliště vytváří klidné místo s malým provozem a ruchem malého sídliště města Náchod.

Komfort ve kterém skvěle bydlí

Byty které stavíme jsou připraveny pro komfortní bydlení. Záleží nám kvalitě a přirozeně reagujeme na vysokou poptávku po novém a zařízeném bydlení. Seznamte se se standardy, které Sluneční stráň nabízí.

Stráň kam svítí Slunce

Sídliště Pod Vyhlídkou je opravdovým slunečním terčem Náchoda. Orientace obou bytových domů byla zvolena tak, aby Vaše nové bydlení bylo naplněné sluncem a příjemnou pohodou jeho životodárného světla. Pozvolný svah klesající do údolí Metuje během dne zachytává Sluneční paprsky od jeho východu až po západ.

BYDLENÍ

Stavíme pro Vás 28 družstevních bytů ve dvou čtyřpodlažních domech s dispozicí 3+kk a 2+kk. Součástí bytových jednotek jsou prostorné světlé pokoje, kuchyňský kout, balkon, sklep, komora, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaleta. Byty v přízemí mají vlastní předzahrádku. Parkování je zajištěno přímo u domu.

VYBRAT DŮM

STAV PROJEKTU

08/2018
zahájení stavby
10/2018
dokončení základové desky
11/2019
průběh stavby
12/2019
kolaudace stěhování nájemníků

LOKALITA

Bytové domy Sluneční stráň rostou na okraji klidné lokality sídliště Pod Vyhlídkou a to nadohled od lesoparku Na Stezníku a Zářeční. Jedná se o jedno z nejvýše položených míst města. Nejen díky tomu mají byty překrásný výhled mimo jiné i do údolí s protékající řekou Metuje. Lokalita nabízí celou řadu atraktivních vyhlídek díky nejvyššímu bodu Náchoda, blízkému vrcholku Rozkoš.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Sluneční stráň je místem pro život, kde nemusíte chodit nikam daleko. A pokud někam jedete, tak parkování máte přímo domu.

Základní škola
5 minut pěšky

Mateřská škola
15 minut chůze

Park
2 minuty chůze

Dětské hřiště
vyberte si – první je na dohled z okna a další 4 minuty chůze

Parkoviště
přímo u domu

Místní potraviny
3 minuty chůze

Supermarket
10 minut chůze

Lékárna
10 minut chůze

MHD
minuta chůze (bud linka 308 a 391)

Nemocnice
5 minut chůze

Plavecký bazén a sport
10 minut chůze

Pošta
15 minut chůze

Restaurace
15 minut chůze

FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ

Bydlení na Sluneční stráni může financovat mnoha způsoby a se všemi Vám rádi pomůžeme.

Pamatujete si na něj z minulosti? Postavili se byty a lidé je spláceli družstvu a nakonec byly jejich. Děláme to stejně. Stavíme pro Vás byty a stačí nám jen 30% a můžete se stěhovat. Zbývajících 70% začínáte splácet družstvu až po předání bytu formou měsíčních splátek po dobu 20ti let.

Zajistíme Vám i hypotéku na celé bydlení

Pokud nemáte, zajistíme Vám hypotéku i na potřebných 30%

Financovat můžete i stavebním spořením

Rádi Vám pomůžeme financovat i prodejem Vašeho stávajícího bydlení

A platit lze i hotově

Ze všeho nejvíce Vám však doporučujeme využít naše družstevní financování.