STANDARD BYTU

Konstrukční systém

Nosné stěny - monolitický železobeton / zděné Porotherm (6. až 7. NP) Stropy - monolitický železobeton. Nenosné stěny a příčky - zděné Porotherm

Podhledy

Chodby, předsíně a koupelny mají snížený SDK podhled.

Vytápění

Zdrojem tepla a užitkové teplé vody je domovní předávací stanice. Ve společných prostorách umístěn elektronický měřič tepla s možností dálkového přenosu dat. V obytných místnostech kombinace deskových otopných těles, otopných lavic a podlahových konvektorů. V koupelnách otopné žebříky.

Koupelny

Keramické obklady do výšky stropu, zařizovací předměty Laufen, vanička z litého mramoru, sprchové kouty se skleněnou zástěnou, ocelová vana. Baterie Hansgrohe nástěnné. Podlahová krytina v obytných místnostech Vícevrstvá dřevěná podlaha.

SPOLEČNÉ PROSTORY

Parkování

V prostoru 2. PP hydraulické dvoupatrové parkovací systémy pro 52 osobních automobilů typu KLAUS Park systeme. Elektrická sekční vrata Hörmann na dálkové ovládání.

Sklepy

Prostor sklepů rozdělen na jednotlivé kóje stěnovými vyzdívkami z liaporového resp. keramického zdiva., vstup do společných prostor sklepu pomocí čipu.

Vstupní hala

Vstupní dveře do objektu - hliníkový systém s izolačním protislunečním dvojsklem typu Schüco včetně bezpečnostního zasklení VSG. Dveře budou vybaveny elektromotorickým zámkem. Vstup do objektu pomocí čipu.

Podlahy

Schodiště a chodby - keramická dlažba, 2. PP - PU stěrka (garáže), epoxidový nátěr (sklepy a chodby ke sklepům, technické místnosti). epoxidová stěrka (kolárna, místnost odpadků), keramická dlažba (zádveří) 1. PP - slinutá keramická dlažba (technické místnosti, kočárkárny, chodby ke sklepům a sklepy).

Osvětlení

Chodby, schodiště, vstupní hala, sklepní prostory a venkovní prostranství před vstupem do domu – osvětlení s pohybovým čidlem.

Výtah

Osobní trakční výtah Schindler 3300 pro 9 osob s nosností 675 kg a rychlostí 1,0 m/s.

ELEKTROINSTALACE

Svítidla
V každé místnosti bytové jednotky příprava v podobě vývodu s objímkou včetně žárovky

Ventilace
V koupelně a na toaletě radiální ventilátor pod omítku

Televize
Společná televizní anténa. V každé obytné místnosti jedna zásuvka STA

Data
V každé obytné místnosti jedna dvojzásuvka 2xRJ45 katgorie 6

Intercom
Domácí telefon s displejem (monitorem) umístěn v obývacím pokoji